Dabar yra 14:02 2014-Bal-24, Ket

Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 GERAS maistelis 
Autorius Žinutė
Vartotojo avataras

Standartinė GERAS maistelis
Siulau visiem alergiskiem maistui zmonem pasidalinti tinkamais mums maisto receptukais. Ka valgote, kad butu skanu ir nekenktu? :) Ar bent jau minimaliai turetu alergenu... :roll:

17:14 2007-Sau-19, Pen
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė Re: GERAS maistelis
na maistelio tai yra nemazai :) ziurint kas ka megsta..as ir seip daug ko nevalgau nes nemegstu, tai gal man lengviau? kiti gali be druskos valgyt, man labai skanu vistiena ar kalakutiena virta vandenyje, be nieko! o kiti taip negali..reiks man rodos parasyt ka as lig valgydavau ane? :)

18:01 2007-Sau-19, Pen
Aprašymas

Standartinė 
na man vistiena ir kalakutiena be truskos tai tas pats kas guma valgyt, jokio skonio kramtai kazka ir nesupranti ka :roll: nu bet aisq kaip kam..as esu alergiska maisto produktams jau nuo vaikystes bet nezinau kokie maisto produktai man kenkia, buvau issityrusi , kad nuo pieno, vistienos, bet nuo ju man niekad blogai nepasidaro, tai kaip issiaiskinti?

00:28 2007-Sau-21, Sek
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
vadinasi alergiska didesniam jo kiekuiu..pavartok daznai po daugiau ir pajausi.

14:34 2007-Sau-21, Sek
Aprašymas

Standartinė 
nu nelabai noriu rizikuot, kas per daug visada nesveika :)

22:10 2007-Sau-21, Sek
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
man ir tas pats, nuo mazo kiekio nieko nesidaro :) na o as megstu darzovienes visokias ir troskinius. nuo ju man tikrai nieko blogo neatsitinka. megstu pasitroskint kokia jautiena su morkom ir bulvem. tikrai skanu, ir nealergizuoja... :)

23:52 2007-Sau-22, Pir
Aprašymas

Standartinė 
na as valgau gan nesveika maista..bet tiesiog kitaip neiseina, kai yra mazai laiko ,tai atsiranda alegija tai pranyksta, ir nezinau nuo ko ji uzeina, nes kol kas valgau viska, maisto neriboju..

16:37 2007-Sau-23, Ant
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
<<wawa>> kai uzvalgai kanors po kiek laiko turi pradet nieztet ar bert truputi ar dar kas, kita kart stenkis nevalgyt to maisto..sakai ner laiko..tai vadinas neturilaiko gamint, tai bandyk geriau jogurto gyvo, nusipirkt, dabar bonkutese buna patogu nesiotis..visada valgyk pusrycius..pasidaryk is vakaro kanors..kosytes kokios ar ka (nzn ka megsti ko ne :) ) na daug galiu vardint..

17:20 2007-Sau-23, Ant
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
tai gal wawa ner alergijos maistui ? Arba velgi... tai juk atopinis ir mistinis dermatitas, kuris neaisku del ko atsiranda... :roll: :wink:

14:33 2007-Sau-24, Tre
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
na taip gali buti, bet tegu pabando, juk parstoviai reik save stebeti

14:39 2007-Sau-24, Tre
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
va o siuo metui kaip tik troskinu triusiena 8) m.... ne visi megsta, bet labai sveika mesyte! Svarbu gerai istroskinta butu :)

17:01 2007-Sau-24, Tre
Aprašymas

Standartinė 
na alergija man tikrai yra jau nuo gimimo :roll: anksciau budavo labai blogai, dabar alergija yra sumazejusi, bet nepranyko..

21:35 2007-Sau-24, Tre
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
wawa - bet ar zinai nuo ko buna?

17:10 2007-Sau-25, Ket
Aprašymas

Standartinė 
ne tiksliai nezinau, zinau tik, kad nuo maisto :roll: man buvo padare tyrimus, kai dar maza buvau, kad nuo vistienos, pieno, kiausiniu ir pan. bet kazkaip niekad manes nuo ju neisberia :?

15:45 2007-Vas-03, Šeš
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
vadinasi wawa reik vel tyrimukus darytis :)

23:05 2007-Vas-03, Šeš
Aprašymas

Standartinė 
o as labiausiai alergiskas zuviai, uztenka kvapo ir alergija pasireiskia akimirksniu, dar siek tiek alergiskas kiausiniu baltymams, bet ju tiek nesuvartoju. O tiesa, astriam maistui ar padaziams taip pat alergiskas...o as taip juos megstu, bet tenka kartais atsisakyt..

17:44 2007-Vas-27, Ant
Aprašymas

Standartinė 
O as savo vaikui perku produktus be gliuteino. Labai tinka. Ir makaronus tada galim valgyti, nors alergiski kvieciams.

21:58 2007-Geg-14, Pir
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
Kazkada dariausiai tyrimus nuo alergijos, endemike, sumokejau kruva pinigu, gautus rezultatus sesele pakomentavo taip: jei visi zmones butu tokie sveiki kaip tu... na deja nuo tokiu zodziu alergija nesibaige, na aisku veliau suzinojau kodel, bet dbr ne apie tai...svarbiausia stebeti savo kuna ir zinai tikrai kam alergiskas kam ne, viska kunas parodo, veliau pastebejau kad as pieno produktams alergiskta, greiciausiai kaip manau pati netoleruoju laktozes :) bet gyventi galiu, siuo metu perskaiciau knyga kai gyventi pagal kraujo grupe na ta prasme maitintis, nepatikesit prie maisto pripratau, isberimai nebekamuoja :))

15:30 2008-Sau-05, Šeš
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na tu, Neida, tikra saunuole, daug valios reikia visiskai pakeisti savo mitybos produktus ir valgymo iprocius. Saunuole. Na, o kaip ta knyga vadinas, kur pagal kraujo grupes?

21:47 2008-Sau-08, Ant
Aprašymas
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sveikute, na jau, na jau negirk taip manes, vakar su kolektyvu nukeliavom papietaut, privalgiau picos su asriu keciupu, neatlaikiau, ne pernakt pabere ant slaunies, na aisku praeis uz poros dienu, bet va visgi akys mato, skrandis zino skoni.. rankos ima pacios :(
Bet jei jei neimciau, kankinciau tik save, tikriausiai butu dar blogiau, GUODZIU SAVE, bet deja tokia psichologija.
O knyga tai uzsenieciu autoriu, manoji vadinas (0)1 Kraujo grupe. Valgiu, gerimu ir papildu sarasas. Kiekvienai kraujo grupei yra parasyta tokia knyga. Nedidele tokia, rausva su laseliu ant virselio.

23:08 2008-Sau-09, Tre
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojø skaitliukai