Dabar yra 09:05 2014-Lie-26, Šeš

Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 2 pranešimai(ų) ] 
 Atsirades staigus berimas, ar tai nuo streso? 
Autorius Žinutė
Vartotojo avataras

Standartinė Atsirades staigus berimas, ar tai nuo streso?
Sveiki,

sergu atopiniu dermatitu, kokius 5 metus, man 21.Visa laika berdavo tik delnus, vidine puse, pradziai atsiranda mazi spuogeliai, kurie pratruksta issilieja skystis, veliau oda pleiskanoja, nusilupa, atrodo lyg nuplikyta karstu vandeniu, veliau pradeda skilti, atsiveria zaizdos, kai uzgija, ranku oda tampa normali, ir taip kartojasi sitiek metu, visaj nesuprantu kas man, nes tiriausiausi ir krauja nuo maisto ir cheminiu medz, nieko nerado, ziurejau savo vidaus organus, viskas kuo puikiausiai, taciau paskutiniu metu staigiai isbere visa kuna, viena diena kojas, kita diena atsikeliau ir pamaciau, kad nuo galvos iki koju. Nedideles raudonos demes po visa kuna, be proto niezti vakarais, neissilaikau nesikasius, kai kur nedideli zidineliai jungasi i visuma, is pradziu buvo tarsi kaip randai iskile, dbr susilygino su oda, nebepleiskanoja, bet nenyksta. Dbr esu kaip dalamntinas :) :( pastaruoju metu patyriau daug streso, buvo nerimo naktys, tokioj busenoj isbuvau apie dvi savaites, ar galejo kuna isberti nuo patirto streso? o tada kas mano mano rankos? ka manot? Labai laukiu Jusu nuomones.

22:46 2007-Kov-28, Tre
Aprašymas

Standartinė 
Atipiniu dermatitu iprastai susergama vaikysteje. Stresas gali isprovokuoti berimus ar juos pauminti, Jei paskitiniu laiku patyrete tai , tai tikrai gali buti ligos isplitimo priezastimi.Jei pastoviai beria delnus , o issityrete ir jums neranda ligos [ organiniu pakitimu organuose - gerai] bet berimai gali rodyti, kad sutrikisi vidaus organu fukcija.

21:39 2007-Kov-29, Ket
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojø skaitliukai